Oryginalne dekoracje i prezenty ze zdjęciami z Instaxa

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Charakterystyczne, kwadratowe fotografie Instaxem świetnie wyglądają na ścianie w domu. Służą też jako oryginalna dekoracja imprezowa. Po skończonym przyjęciu warto dać je gościom na pamiątkę.

W latach 90. popularne były Polaroidy. Pozwalały one zrobić zdjęcie i natychmiast je wywołać, były więc popularne na imprezach czy castingach. W Polsce nie przyjęły się, bo były o wiele droższe od tradycyjnych aparatów i trudno było je kupić.

Dziś można to nadrobić, wybierając znacznie bardziej przystępny cenowo aparat Instax. To sprzęt działający na identycznej zasadzie, co polaroid, najczęściej dający możliwość robienia kwadratowych zdjęć w stylu Instagrama. Takie fotografie nazywa się Instax od najpopularniejszego sprzętu tego typu Instax marki Fujifilm. Istnieją też inne wersje mniej znanych producentów. Swój aparat tego typu wypuścił nawet ostatnio Polaroid, starając się powrócić do świadomości klientów.

Dekoracja na imprezy i do domu

Takie aparaty służą do robienia spontanicznych zdjęć, które pozwalają przenieść w świat realny nieco z instagramowego stylu fotografii. Kolorowe kwadratowe zdjęcia są świetną pamiątką z ważnych wydarzeń. Warto to wykorzystać i umieścić je w domowej przestrzeni. Najpopularniejszy sposób na utrwalenie pięknych chwil Instaxem to przyklejenie ich do drzwi lodówki. Można też w czasie imprezy robić takie zdjęcia i na bieżąco umieszczać je na lince za pomocą klipsów do prania. To oryginalna dekoracja, której części goście później mogą zabrać do domu. W zalewie milionów internetowych fotografii zdjęcia na papierze wydają się być bardziej autentyczne i mocniej przykuwają uwagę. Dlatego warto dokumentować za pomocą Instaxa chwile takie jak wspólne święta czy wakacje.

To też świetny sposób na dokumentowanie tego, jak rozwijają się dzieci. Nastolatki docenią w swoim pokoju tablicę korkową, na której będą mogły przyklejać zdjęcia zrobione wspólnie ze znajomymi. Oryginalną dekoracją na czas świąt są zdjęcia przypięte do ściany w kształt jajka lub choinki. Takie fotografie zrobione Instaxem można też ułożyć na blacie stołu i przykryć szklaną taflą. W restauracjach czy lokalach usługowych tego typu dekoracja służy jednocześnie jako świadectwo zadowolonych klientów. Można tak uwiecznić zdjęcia z imprez lub manicure zrobione przez daną pracownię. W domu Instax może też posłużyć do dokumentowania postępów w diecie, a dzięki temu być narzędziem motywacyjnym.

Instaxowe prezenty z pomysłem

Zdjęcia są też uroczym prezentem solo lub w ramach większej całości. Przykładowe zastosowanie to dołączenie zdjęcia ze wspólnych wakacji do kartki świątecznych czy życzeń urodzinowych. Dziadkowie i dalsi krewni ucieszą się też z kompletu zdjęci dzieci, które od razu można powiesić lub przykleić w dowolnym miejscu. Wystarczy aparat Instax, by powstały też prace dokumentujące wspólny czas spędzony w klasie czy na koloniach. Najpierw wychowawca robi dzieciom zdjęcia, a już po chwili wszyscy razem mogą tworzyć do nich ramki lub przyklejać je do kartonu i opisywać. To uroczy sposób, by zatrzymać ważne chwile, a przy tym pomysł na ciekawe wspólne ćwiczenie plastyczne.

--- R E K L A M A ---
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także