Rozdanie książkowe – Jutra może nie być – Gabrieli Gargaś

Kasia Potargana
A+A-
Reset

Jak Walentynki, to musi być miłośnie. Dlatego mam dzisiaj dla Was w prezencie książkę Gabrieli Gargaś „Jutra może nie być”

Która z nas nie marzy o wielkiej romantycznej miłości? A jeśli się okaże, że ta miłość czekała na nas przez lata, by wybuchnąć z jeszcze większą siłą?

„Jutra może nie być” to opowieść o wielkiej miłości, potknięciach, upadkach, o sile i odwadze i kobiet. Wiele z nas odnajdzie siebie w tej powieści…

Zasady rozdania – trochę uproszczone:

  • Polub moją stronę na Facebooku, wystarczy kliknąć poniżej. Jeżeli już lubisz moją stronę na Facebook, pomiń ten punkt.
  • Udostępnij ten wpis o rozdaniu na swojej osi czasu na Facebook korzystając z przycisku poniżej
  • Zostaw w komentarzu tutaj lub na Facebook informację o udziale w zabawie.

Książka „Jutra może nie być” powędruje do osoby wybranej przeze mnie, która wypełni zasady rozdania.

Regulamin rozdania:

  1. Rozdanie trwa od czwartku 14.02.2019 do piątku 22.02.2019. godz. 24.00.
  2. To nie jest gra losowa w rozumieniu prawa. Osoba, która otrzyma książkę zostanie wybrana przeze mnie spośród tych, które wypełnią zasady rozdania.
  3. Udział w zabawie mogą brać osoby tylko zamieszkałe w Polsce. Książki wyślę na swój koszt, za pośrednictwem Poczty Polskiej w przeciągu 7 dni od podania nazwiska osoby, która otrzyma książkę i podania przez nią adresu do wysyłki.
  4. Warunkiem wysłania książek jest podanie przez osobę wytypowaną danych adresowych. Dane nie będą przechowywane w rozumieniu przepisów RODO, a jedynie przekazane Poczcie Polskiej w celu doręczenia przesyłki.
  5. Aby brać pełny udział w zabawie trzeba posiadać aktywne konto na Facebook. Facebook nie ma z rozdaniem nic wspólnego.
  6. Ogłoszenie wyniku będzie można znaleźć 24.02.2019 na moim blogu myslipotarganej.pl

Zapraszam do zabawy  🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także