Myśli Potarganej

Skuteczne i zdrowe sprzątanie za pomocą parowych urządzeń

Stają się coraz bardziej popularne. Początkowo pojawiły się jako myjnie samochodowe, teraz każdy może bez problemu stosować je w domu. Zasada działania jest niezwykle prosta – napełnia się wodą zbiornik, podgrzewa do temperatury wrzenia i gorąca para pod wysokim ciśnieniem wykorzystywana jest do czyszczenia różnych powierzchni.

--- R E K L A M A ---

Jak działają urządzenia parowe do sprzątania?

Gorąca para działa na trzy sposoby: czyści, dezynfekuje i na koniec osusza. Urządzenia parowe nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych detergentów. Są więc doskonałą alternatywą dla osób, które cierpią na podrażnienia i alergie, a także dla tych, którym zależy na zdrowiu i pragną zminimalizować ilość szkodliwych związków chemicznych wprowadzanych do domu. Są proste w obsłudze i bezpieczne. Ułatwiają doskonale czyszczenie różnych powierzchni – podłóg, okien, ceramiki, elementów kuchni i łazienki. Eliminują bakterie i roztocza, radzą sobie skutecznie z pleśnią a nawet grzybem.

Gdzie kupić urządzenia parowe do sprzątania?

Sklep.bissell.pl to firma z tradycjami wyspecjalizowana w urządzeniach ułatwiających sprzątanie. W ofercie znajdują się różnego rodzaju odkurzacze wielofunkcyjne, odkurzacze pionowe, specjalne odkurzacze do sierści, urządzenia parowe oraz wszystkie niezbędne do nich akcesoria. Sklep.bissell.pl zapewnia doskonałą jakość swoich produktów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Przed zakupem najlepiej skontaktować się z doradcą, który pomoże dobrać najlepsze urządzenie do specyfiki pomieszczenia. Blog na stronie sklep.bissell.pl to zbiór specjalistycznych porad jak ułatwić sobie sprzątanie, uczynić je przyjemniejszym i przyjaznym dla naturalnego środowiska.

Jakie są rodzaje urządzeń parowych?

Najprostsze z nich to BISSELL ręczna myjka parowa Steam Shot z wymiennymi końcówkami. Służy do czyszczenia niewielkich powierzchni. Dobrze sprawdza się przy myciu okien, czyszczeniu fug i trudniej dostępnych miejsc. Do sprzątania większych powierzchni przeznaczone są mopy parowe, odkurzacze parowe, a także odkurzacze parowe z funkcją mopa. Te ostatnie mogą spełniać rolę zwykłego odkurzacza o dużej sile ssania, a także mopa parowego. BISSELL odkurzacz parowem z mopem Vac&Steam to najbardziej uniwersalne urządzenie parowe, które pozwoli na dokładne posprzątanie i zdezynfekowania wszystkich rodzajów powierzchni w mieszkaniu. Nadaje się również do prania dywanów. Jest prostu w obsłudze, pozwala znacznie skrócić czas sprzątania, a także zlikwidować 99% bakterii i zarazków.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Słodko Słodka

Mi się akurat rozkraczył mop parowy, a bardzo sobie go chwaliłam.

Kasia Potargana

Hm, może Mikołaja trzeba poprosić, jako prezent dla rodziny, bo przecież, nie dla Ciebie 😉 Dla Ciebie coś pięknego i niepraktycznego, o czym tylko marzysz Asiu

Gotuj z Thermomix

Sprawdź jakie gotowanie
może być łatwe, szybkie
i przyjemne

— REKLAMA —
logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniCztery łapy BudyniaTwojeCentrum.pl