W tym roku gwiazdkowe prezenty wyślę kurierem

Kasia Potargana
A+A-
Reset

Coś tak czuję, że gwiazdkowe prezenty wyślę w tym roku kurierem. Tak będzie bezpieczniej i pewniej. Wprawdzie mam cały czas nadzieję, że obecne ograniczenia są czasowe i do Gwiazdki sytuacja poprawi się na tyle, że będzie można spędzić Święta z najbliższymi, jednak trzeba być przygotowanym na różne scenariusze. Także na taki, że z częścią rodziny, czy przyjaciół , nie będziemy mogli się spotkać.

I o ile dorośli zrozumieją,

że w tym roku spotkanie będzie online i mogą nie liczyć na wyczekiwany krawat, skarpetki, czy kuchenny fartuszek, to dzieci bez przytulasów z ulubioną ciocią i oczywiście, prezentów mogą być bardzo smutne.

Tak, przytulaski mogą być w tym roku szczególnym rarytasem. Dlatego warto sprawić przyjemność i wysłać choć drobny upominek dzieciakom, a może i starszakom?

Zrobiłam małe rozeznanie wśród firm kurierskich

A właściwie rozeznanie zrobiło się same podczas, gdy szukałam firmy, która tanio i szybko wyśle mi paczkę do Anglii. Moja serdeczna koleżanka po raz pierwszy od lat, w tym roku nie przyjechała do Polski na wakacje, kiedy to obchodzi urodziny. Było nam wszystkim bardzo, bardzo przykro, że nie mogliśmy się spotkać i razem świętować.

Aby pokazać jej, że o niej pamiętam i wywołać uśmiech na jej twarzy, wysłałam jej zrobioną własnoręcznie na szydełku, torbę, oraz mydła mojej produkcji. Takie prezenty od serca, robione z myślą o niej.

Chciałam je wysłać jak najszybciej, by dostała je na pewno na czas, no i oczywiście w cenie przesyłki nie przewyższającej wartości prezentu. Muszę bowiem przyznać, że parę razy już mi się coś takiego przytrafiło…

Podczas poszukiwań firmy kurierskiej

trafiłam na AlleKurier.pl, serwis oferujący usługi różnych firm kurierskich i muszę powiedzieć, że to był strzał w 10! Zamówienie kuriera okazało się łatwe i przyjemne. To, co najbardziej mi się spodobało w tej stronie, to łatwość porównania cen usług. Porównywarka jest stworzona bardzo przejrzyście, dzięki czemu od razu znalazłam najlepszą ofertę. Cena nie zwaliła mnie z nóg, ponieważ wybrałam taką, jaka była dla mnie do zaakceptowania. Paczka doszła na czas. W dniu urodzin Asia otrzymała swoją niespodziankę, a zamierzony efekt, czyli uśmiech na jej twarzy, gościł cały dzień i jeszcze kolejny.

Dlatego przygotowując prezenty dla moich bliskich, a jednocześnie chwilowo – dalekich, także skorzystam z tej strony. Lubię rzetelne i łatwo podane dane, oraz solidność wykonania usług, a te usługi bardzo sobie chwalę.

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także