Czytasz teraz
Wyjątkowy fotoprezent dla bliskiej osoby

Wyjątkowy fotoprezent dla bliskiej osoby

Kasia Potargana

Staramy się obdarowywać naszych bliskich przy okazji urodzin, imienin, rocznic, czy czasem zupełnie bez powodu, chcąc im zrobić przyjemność. Co kupić? Kwiatki i czekoladki, jakiś kosmetyk? Może tym razem wręczyć im coś innego, bardziej osobistego i spersonalizowanego? Z pomocą może przyjść rozwiązanie w formie fotoprezentu.

Co powiecie na kubeczek, albo puzzle, ze zdjęciem na którym uwiecznione są wspólnie przeżyte chwile? Bo, że macie jakieś wspólne przeżycia jest oczywiste.

Mam dużo koleżanek, z którymi często rozmawiamy o prezentach jakie otrzymujemy i muszę Wam powiedzieć, w tajemnicy, że marzeniem wielu z nich jest: NIE DOSTAĆ ZNÓW KWIATÓW.., Dlaczego? Po zakończeniu świętowania, wychodzimy z pracy z naręczem kwiatów, jak każdy niestety mimo święta, mamy jakieś sprawy do załatwienia, a wiecheć zajmujący ręce nie pomaga. Wracamy do domu i zwyczajnie nie mamy co zrobić z przywiędłymi kwiatkami, więc upychamy je po wazonach. Tym czasem znajomi i bliscy, którzy wpadli na pomysł, by nam zrobić niespodziankę, przynoszą ich kolejne partie. Na pewno kwiatki są miłe, ale wystarczy pojedynczy kwiatek, jeśli już koniecznie chcecie i jakiś dodatek do niego.

Dobrym pomysłem mogłyby być coś słodkiego szczególnie dla faceta, czekoladę zawsze zje. Gorzej z paniami, które zazwyczaj się odchudzają i taki prezent może być dla nich naprawdę problemem i przeszkodą w uzyskaniu pięknej, smukłej figury. Poza tym, zjedzone i zapomniane.

Dlatego wymyśliłam, że dobrym pomysłem i w sumie nie droższym, niż te zwyczajowe, może być właśnie fotoprezent. Nie chodzi o zwykłe wywoływanie zdjęć, ale o prezent, który ma charakter jednocześnie użytkowy i przypomina o nas obdarowanej osobie. Do tego można go zamówić przez internet, co obecnie, gdy wiecznie czasu nam brakuje najbardziej i ciągle gdzieś gonimy, może być ogromnym ułatwieniem. Wystarczy posiadać jakieś fajne zdjęcie w swoim komputerze i wysłać je do firmy, która takie usługi oferuje. A zdobyć zdjęcie bliskiej nam osoby, chyba już nie tak trudno. Masz na pewno niejedną fotkę w swoim telefonie, lub na facebook-u.

Znalazłam i przetestowałam fotolab cyfrowy oferujący fotoprezenty FOTO4U i muszę powiedzieć, że kubek ze zdjęciem, puzzle z zdjęcia, czy inne gadżety wyglądają super, a zamówienie ich to bułka z masłem. Zajmuje kilka – kilkanaście minut i prezent mamy „z głowy”.

Puzzle nie pozwolą szarym komórkom, wyjść z wprawy i stanowią świetną rozrywkę, a kubeczek przyda się na pewno, jak każdy praktyczny prezent. Na dodatek pozwoli powspominać wspólnie spędzone chwile, które z czasem nabiorą tylko pozytywnych cech, bo pamięta się zazwyczaj to co dobre.

W ofercie jest wiele rozwiązań, wzorów i forma jaką prezent przybierze, zależy już tylko od naszej wyobraźni i inwencji. Nie musimy ograniczać się tylko do zdjęć, na których jesteśmy my i obdarowywana osoba. Możemy zaprojektować jakiś wyjątkowy kubek, ze zdjęciem przypominającym zabawna sytuację lub z napisem, który poprawi humor. Jeśli naprawdę chcesz zrobić coś wyjątkowego, zamów koszulkę ze zdjęciem i dodanymi ciepłymi słowami. Na pewno założy ją z dumą.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

© 2018-2019 Myśli Potarganej - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Obsługa techniczna - TwojeCentrum.pl

W górę
0
Napisz coś od Siebiex
()
x