Wyjątkowy fotoprezent dla bliskiej osoby

Kasia Potargana
A+A-
Reset

Staramy się obdarowywać naszych bliskich przy okazji urodzin, imienin, rocznic, czy czasem zupełnie bez powodu, chcąc im zrobić przyjemność. Co kupić? Kwiatki i czekoladki, jakiś kosmetyk? Może tym razem wręczyć im coś innego, bardziej osobistego i spersonalizowanego? Z pomocą może przyjść rozwiązanie w formie fotoprezentu.

Co powiecie na kubeczek, albo puzzle, ze zdjęciem na którym uwiecznione są wspólnie przeżyte chwile? Bo, że macie jakieś wspólne przeżycia jest oczywiste.

Mam dużo koleżanek, z którymi często rozmawiamy o prezentach jakie otrzymujemy i muszę Wam powiedzieć, w tajemnicy, że marzeniem wielu z nich jest: NIE DOSTAĆ ZNÓW KWIATÓW.., Dlaczego? Po zakończeniu świętowania, wychodzimy z pracy z naręczem kwiatów, jak każdy niestety mimo święta, mamy jakieś sprawy do załatwienia, a wiecheć zajmujący ręce nie pomaga. Wracamy do domu i zwyczajnie nie mamy co zrobić z przywiędłymi kwiatkami, więc upychamy je po wazonach. Tym czasem znajomi i bliscy, którzy wpadli na pomysł, by nam zrobić niespodziankę, przynoszą ich kolejne partie. Na pewno kwiatki są miłe, ale wystarczy pojedynczy kwiatek, jeśli już koniecznie chcecie i jakiś dodatek do niego.

Dobrym pomysłem mogłyby być coś słodkiego szczególnie dla faceta, czekoladę zawsze zje. Gorzej z paniami, które zazwyczaj się odchudzają i taki prezent może być dla nich naprawdę problemem i przeszkodą w uzyskaniu pięknej, smukłej figury. Poza tym, zjedzone i zapomniane.

Dlatego wymyśliłam, że dobrym pomysłem i w sumie nie droższym, niż te zwyczajowe, może być właśnie fotoprezent. Nie chodzi o zwykłe wywoływanie zdjęć, ale o prezent, który ma charakter jednocześnie użytkowy i przypomina o nas obdarowanej osobie. Do tego można go zamówić przez internet, co obecnie, gdy wiecznie czasu nam brakuje najbardziej i ciągle gdzieś gonimy, może być ogromnym ułatwieniem. Wystarczy posiadać jakieś fajne zdjęcie w swoim komputerze i wysłać je do firmy, która takie usługi oferuje. A zdobyć zdjęcie bliskiej nam osoby, chyba już nie tak trudno. Masz na pewno niejedną fotkę w swoim telefonie, lub na facebook-u.

Znalazłam i przetestowałam fotolab cyfrowy oferujący fotoprezenty FOTO4U i muszę powiedzieć, że kubek ze zdjęciem, puzzle z zdjęcia, czy inne gadżety wyglądają super, a zamówienie ich to bułka z masłem. Zajmuje kilka – kilkanaście minut i prezent mamy „z głowy”.

Puzzle nie pozwolą szarym komórkom, wyjść z wprawy i stanowią świetną rozrywkę, a kubeczek przyda się na pewno, jak każdy praktyczny prezent. Na dodatek pozwoli powspominać wspólnie spędzone chwile, które z czasem nabiorą tylko pozytywnych cech, bo pamięta się zazwyczaj to co dobre.

W ofercie jest wiele rozwiązań, wzorów i forma jaką prezent przybierze, zależy już tylko od naszej wyobraźni i inwencji. Nie musimy ograniczać się tylko do zdjęć, na których jesteśmy my i obdarowywana osoba. Możemy zaprojektować jakiś wyjątkowy kubek, ze zdjęciem przypominającym zabawna sytuację lub z napisem, który poprawi humor. Jeśli naprawdę chcesz zrobić coś wyjątkowego, zamów koszulkę ze zdjęciem i dodanymi ciepłymi słowami. Na pewno założy ją z dumą.

--- R E K L A M A ---
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także