Zapraszam na moje aukcje na rzecz WOŚP

WOŚP ma już 27 lat. Przez ten czas zrobiła więcej dobrego niż wszystkie rządy i organizacje pozarządowe razem wzięte. Moje dzieci nie raz korzystały ze sprzętu przez nią ufundowanego.

Dlatego postanowiłam zrobić coś więcej, niż tylko wrzucenie grosza do puszki. Daję swój czas poświęcony na wykonanie świec, promocję i okazanie wsparcia tej słusznej sprawie. Wbrew tej całej nagonce, która spotyka WOŚP.

Każdy może pomagać. Sama nie mam zbyt wiele. Wymyśliłam więc taki sposób na zorganizowanie większej kwoty, niż jestem w stanie osobiście przeznaczyć.

Na moich profilach społecznościowych Facebook i Instagram ogłosiłam licytację ozdobionych przeze mnie świec. Wylicytowaną kwotę w całości przeznaczam na WOŚP.

Zasady są proste. W komentarzach do poszczególnych aukcji podajcie kwotę, którą chcielibyście przeznaczyć. Osoba, która poda najwyższą kwotę do dnia 13.01.2019 g. 24:00, a następnie wpłaci ją na konto WOŚP i prześle mi potwierdzenie przelewu, otrzyma wylicytowaną świecę. Koszt wysyłki oczywiście leży po mojej stronie. Aby brać udział w licytacji, musisz posiadać konto, na którymś z serwisów.

Linki do licytacji:

Bardzo liczę na Waszą pomoc i wsparcie. Możecie prostym sposobem zrobić wiele dobrego, także dla siebie. Bo każdy dobry uczynek i nas ubogaca.

Poruszył Cię ten wpis? Skomentuj, udostępnij, polub. Będę wdzięczna za każdą Twoją reakcję.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby skomentować musisz podać Imię lub pseudonim oraz Swój adres e-mail. Dane te są przetwarzane tylko w celu publikacji komantarza i nie będziesz otrzymywać jakiejkolwiek korespondencji reklamowej. Masz prawo do usunięcia komentarzy i danych w każdej chwili. Więcej na temat warunków komentowania znajdziesz w Polityka prywatności.

Niestety wykluczyłam ze względu na spam, możliwość wstawiania linków w komentarzach. Chcesz dodać adres Swojej strony, zrób to w polu "Witryna Internetowa", Twój komentarz w tym przypadku zostanie dodany po weryfikacji. Komentarze z linkami w treści zostaną automatycznie usunięte.