Archiwum

  • Ręcznie wykonane mydło z tylko naturalnych składników. W składzie jedynie oliwa z oliwek, olej kokosowy i płatki nagietka. Nie tylko myje, ale także nawilża i regeneruje Twoją skórę, pozostawiając ją miękką i lekko natłuszczoną.

  • Mydło ręcznie wykonane z oleju rzepakowego, oleju kokosowego, oleju rycynowego,  z dodatkiem węgla aktywowanego. Mydło ma duży procent niezmydlonych olejów dzięki czemu wspaniale pielęgnuje i odżywia wysuszoną skórę.

  • Mydło ręcznie wykonane z oleju rzepakowego, oleju kokosowego, oleju rycynowego,  z dodatkiem węgla aktywowanego, kakao i kurkumy. Mydło ma duży procent niezmydlonych olejów dzięki czemu wspaniale pielęgnuje i odżywia wysuszoną skórę.

  • Mydło ręcznie wykonane z oliwy z oliwek i oleju kokosowego z dodatkiem węgla aktywowanego i białej glinki. Mimo czarnej piany, świetnie myje i wybiela skórę. Węgiel posiada też właściwości aseptyczne i odkażające.

  • — REKLAMA —
  • Mydło ręcznie wykonane z oliwy do oliwek i oleju kokosowego z dodatkiem kakao i polskiego miodu wielkokwiatowego. Wspaniale się pieni, bardzo dobrze, a zarazem delikatnie myje i mocno pielęgnuje skórę.

  • Ręcznie wykonane mydło z tylko naturalnych składników. W składzie oliwa z oliwek,, olej kokosowe, kawa, mleko krowie. Nie tylko myje, ale także nawilża Twoją skórę, pozostawiając ją miękką i lekko natłuszczoną.

  • Mydło nawilżająco- łagodzące, z oliwy z oliwek, oleju kokosowego, oleju rycynowego, oleju z konopii. Z dodatkiem aloesu i spiruliny. Mydło ma duży procent niezmydlonych olejów dzięki czemu wspaniale pielęgnuje i odżywia wysuszoną skórę.

logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Jestem oficjalną przedstawicielką Thermomix. Kupując u mnie masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.