Przepisy na Thermomix – to nie problem!

Wraz z urządzeniem dostajesz dostęp do tysięcy przepisów na Thermomix dostępnych na Cookidoo. To baza niesamowitej ilości pomysłów na dania, desery, przygotowanie półproduktów, specjalnie przygotowana i opisana tak by gotowanie z Thermomix było proste i przyjemne.

Platforma Cookidoo jest zintegrowana z urządzeniem i łączy się z nim w czasie rzeczywistym. Dzięki temu Twoje wybrane przepisy, czy utworzone kolekcje, są automatycznie dostępne na ekranie urządzenia.  Jeśli zaś masz własne, sprawdzone przepisy – z łatwością zastosujesz je w gotowaniu  Thermomixem, dzięki ustawieniom manualnym.

Thermomix oferuje też wiele filmów instruktażowych, dostępnych na ekranie urządzenia, z których krok po kroku dowiesz się jak przygotować wybrane potrawy.

Gotowanie z użyciem Thermomixa i Cookidoo jest bardzo proste i intuicyjne. Poradzą sobie nawet początkujący w sztuce kulinarnej i dzieci. Zobacz jakie cuda możesz ugotować:

Chcesz skorzystać z szerokiego wyboru przepisów i gotować z Thermomix? Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i zadzwonisz do mnie. Zapraszam do kontaktu.

Kasia Neugebauer
tel. 794-946-255
e-mail: [email protected]