Jak kupić Thermomix?

Najlepszym sposobem jest bezpośrednie spotkanie i zobaczenia urządzenia, oraz jego możliwości na żywo. Z przyjemnością pokażę Ci je osobiście, jako oficjalny przedstawiciel Thermomix.

Zaproś mnie na prezentację, a przygotuję niesamowite party dla Ciebie i Twoich przyjaciół, podczas którego będziemy razem gotować i testować pyszne potrawy, a przy okazji poznawać zalety Thermomix’a.  Sprawdzisz, też czy opinie o Thermomixie, które słyszałaś/słyszałeś, są prawdziwe.

Jeśli w związku z obecną sytuacją, spotkanie jest dla Ciebie kłopotliwe, nie przejmuj się. Z przyjemnością zaprezentuję Ci Thermomix, podczas spotkania on-line, czyli Thermowizji. Możemy umówić się na takie spotkanie przy pomocy popularnych komunikatorów z przekazem obrazu jak Messenger, Skype lub Zoom, podczas którego opowiem dokładnie o zaletach Thermomix’a i pokażę na prostych przykładach, jakie posiada możliwości, gotując dla Ciebie na ekranie. Zadzwoń i sprawdź jak Thermomix może ułatwić Twoją pracę w kuchni i sprawić, że gotowanie stanie się przyjemnością.

Kasia Neugebauer
tel. 794-946-255
e-mail: [email protected]

Zapraszam Cię też na moje media społecznościowe i na grupę na Facebook po inspiracje i porady, które pokazuję się InstaStory i na Facebook. Dołącz do moich przyjaciół i współpasjonatów gotowania z radością, bez wysiłku, za to z pomysłem. Zawsze miło mi będzie, gdy się do mnie odezwiesz, powiesz co u Ciebie i jak Ci się gotuje z Thermomixem.

Po zakupie też możesz na mnie liczyć!

Mój telefon, email i komunikator są jak najbardziej do Twojej dyspozycji także po zakupie. Jeśli tylko pojawi się jakieś pytanie, po prostu dzwoń. Postaram się pomóc i podpowiedzieć w miarę moich możliwości.

Jestem przedstawicielką firmy Vorwerk – oficjalnego dystrybutora oryginalnych urządzeń Thermomix na Polskę. Sprzedaję tylko oryginalne produkty.